6 września 2017

BIURO

Prywatny detektyw?

Jeśli prywatny detektyw, to tylko Centralne Biuro Detektywistyczne! Wybierając nas, decydują się Państwo na współpracę z prawdziwymi specjalistami. Zespół naszego biura detektywistycznego tworzą detektywi o bogatym doświadczeniu zawodowym, zdobytym w policji oraz innych służbach mundurowych. Zapewniamy dostęp do negocjatorów, biegłych sądowych oraz prawników.

Nasza działalność poparta jest wieloma pozytywnymi opiniami osób, które z nami współpracowały. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy dyskrecję, indywidualne podejście do klienta oraz pełną satysfakcję.

Centralne Biuro Detektywistyczne posiada wpis do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, co czyni nas rzetelną firmą na rynku prywatnych detektywów. Mamy do zaoferowania wiele usług związanych z działaniem detektywistycznym, przez co mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na każde zadane pytanie. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z działań naszego biura. Zapraszamy!